Sprawdzian z opowieści wigilijnej pdf

Pobierz

8. z kim mieszkał główny bohater 9. kto odwiedził w nocy scoorga ?Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Zwłaszcza naOdpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. 2.Jeden z przedmiotów, które zostały ukradzione z domu Scrooge'a.. Test składa się z 15 pytań.. Marceloli 4 lata temu.. Wanisz 3 lata temu.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Język polski, Sprawdziany i testy Opowieść wigilijna.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. CZĘŚĆ I. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Przedstawiamy Wam wzor sprawdzianu z lektury pt."Opowie .. 5.Jak sie nazywal drugi duch?. A)_ 1.W jakim miescie toczy sie akcja?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Dzwon wybijał teraz godziny oraz kwadranse wśród mgły z tak silnymi drganiami, jak gdyby mu zęby szczękały z zimna.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. z tego sprawdzian :)Opowiesc Wigilijna, jednak Charles to po polsku Karol, wiec mysle, ze autor testu wiedzial co pisze ;) Lecz to prawda - Charles to nie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

5.Miejsce akcji Opowieści wigilijnej.

Serwis zamkniety.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. c) w Nowym Jorku.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Rozwiąż test!Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?. 3.Nazwisko Boba.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przerwij test.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Udostępnij.. 4.Copperfield, bohater jednej z książek Dickensa.. Kto jest autorem książki ''Opowieść wigilijna'' 2.w jakim mieście toczy się akcja książki 3.kto jest głównym bohaterem książki 4.W okresie jakich świąt toczy się akcja książki ?. Test składa się z 12 pytań.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Quiz w Poczekalni.. Mróz bowiem z każdą chwilą się wzmagał.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa..

Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.

Zgłoś błąd Wyświetleń: 6624.. Pierwszym duchem, który odwiedza Scrooge'a, jest duch jego zmarłego wspólnika, Marleya.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. (2 pkt) Uzasadnij, że postępowanie Scrooge'a zmieniło się pod wpływem .Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011kościoła, z której gotyckiego okna ciekawie spoglądał na Scrooge'a stary, uszkodzony dzwon, zniknęła.. .Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 6.Dar Scrooge'a dla rodziny Boba.. Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Wyślij zgłoszenie .1.. 7.Bella dla Scrooge'a.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu..

Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?

Po co przyszedł siostrzeniec Scrooga ?. Pytanie 1 /10.. .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Wydarzenia przedstawione w Opowieści wigilijnej rozgrywają się w Londynie.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. 1 klasa gimnazjum, jakies linki do testow czy cos .Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Udostępnij.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Skomentuj.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. POWODZENIA.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnatest sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasterasprawdzian z opowieści wigilijnej nowa era.pdf (22 KB) Pobierz.. c) Wspólnikiem w interesach.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.. Rozwiąż test!Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3"Opowieść wigilijna" - test trudny..

sprawdzian z opowiesci wigilijnej nowa era ... Kim byl Tumnus?

PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. 5.Gdzie pracuje główny bohater książki ?. Skomentuj.. Można się lekko do tego przyczepić ;).Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Nie było łatwe.sprawdzian wiadomości opowieść wigilijna.pdf (22 KB) Pobierz.. d) w miasteczku Szkocji.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyPubliczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. 3.Duch.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Rozwiąż test.. Otwórz PDF w nowym oknie.. b) Sąsiadem z kamienicy.. 6.kIm był gółówny bohater 7.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. 3.Z kim mieszkał?. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. 2.Kim był główny bohater?. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. To nie ulegało wątpliwości.. polskie imie, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.1.Jedno z miejsc, które Scrooge odwiedził z du-chem przyszłych świąt Bożego Narodzenia.. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt