Uzupełnij dialog pytaniami z ramki hello im anessa

Pobierz

Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.Uzupełnij dialog wyrazami z ramki Author: PC Last modified by: PC Created Date: 3/10/2011 2:48:00 PM Other titles: Uzupełnij dialog wyrazami z ramki .Uzupełnij dialog wyrazami z ramki w odpowiedniej formie., go, not go, , play, rain, team, train, Mike: Where's Rob?. Proszę pomóżcie na jutro.. Obrazek ma kształt równoległoboku.. Dodaj swoją odpowiedź .Opisz jedna z przyród Emilii z wrześni.Zastosuj w pracy rzeczowniki z ramki-użyj ich w formie dopełniacza i miejscownika z ramki Nadzieja,ziemia,poczekalnia,pasja,wersja Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Uzupełnij odpowiedź.. Question from @Emirnafpol - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij dialog wyrazami i wyrazeniami z ramki .. Question from @Ewag1616 - Liceum/Technikum - Język angielskiZadanie 1.Uzupełnij dialog w sklepie wpisując zdania z ramki .Jedno zdanie podano dodatkowo i nie pasuje ono do żadnej luki Zadanie 1.Uzupełnij dialog w sklepie wpisując zdania z ramki .Jedno zdanie podano dodatkowo i nie pasuje ono do żadnej luki1.Przeczytaj dialog i uzupełnij gi wyrażeniami z ramki.. Poziom 4 klasa podstawówka !. W Załączniku zdj !. Wstaw nawiasy 3 różne sposoby tak aby otrzymać 3 różne wyniki.. Następnie ułóż z tych słów krzyżówkę..

Uzupełnij dialog pytaniami z ramki .

Które zdania są zgodne z tekstem (v), a które - nie (×)?. I to może zaważyć na moje 1.Przeczytaj dialog i uzupełnij gi wyrażeniami z ramki.Pomóżcie-ułóżcie dialog z języka angielskiego w zakresie klasy czwartej Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: marceli2 30.5.2010 (13:08) 1.. Uzupełnij związki frazeologiczne wyrazami wybranymi spośród podanych, użytymi w odpowiedniej formie.. Harry Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: krakersik14 23.9.2010 (16:57) wpisz wyrazy z ramki do odpowiednich Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: komarek 25.9.2010 (21:32) Uzupełnij dialog wstawiając wyrazy z ramki.Uzupełnij dialog slowammi z ramki .. W Załączniku zdj !. Dookoła obrazka jest ramka.Książka z polaka słowa z uśmiechem nauka o języku ortografia dla 6 klasy str 106. zad.. 110 p :)1 zad W tekście ,,Awantura w Niekłaju " odszukaj pięć par wyrazów określanych i określających.Wpisz je do zeszytu i oznacz zgodnie ze wzorem z ramki Zapamiętaj.. POPRAW BŁĘDNE ZDANIA.. 2zad Uzupełnij…uzupelni dialog czasownikam z ramki w czasie present perfect uzyj formy przeczac..

Uzupełnij dialog, wstawiając czasowniki z ramki.

Harry Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: krakersik14 23.9.2010 (16:57) b: hello.Uzupełnij dialog pytaniami z ramki .. Dookoła obrazka jest ramka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt