Ćwiczenia ortograficzne na tablicę interaktywną

Pobierz

Od kilku lat wykorzystuję w mojej pracy tablicę interaktywną a od dwóch lat pracuję w tabletowej klasie.. Bezpłatny transport kurierem dla zakupów powyżej 200 zł !. Strona główna.. Pobierz.prowadzenia ćwiczeń przygotowujących dzieci do pisania, wdrażających do regularnej nauki pisania.. Pozwala dzieciom poznać, to czego nie mogą zobaczyć w rzeczywistości, służy do rozwiązywania: zagadek, rebusów, układania puzzli, wykonywania ćwiczeń grafomotorycznych, rozwija spostrzegawczość, ćwiczy pamięć ,słuch muzyczny i .Język angielski.. Pozwala dzieciom poznać, to czego nie mogą zobaczyć w rzeczywistości, służy do rozwiązywania: zagadek, rebusów, układania puzzli, wykonywania ćwiczeń grafomotorycznych, rozwija spostrzegawczość, ćwiczy pamięć, słuch muzyczny i .Na stronie znajduje się wiele interaktywnych ćwiczeń mate matycznych na tablicę i nie tylko.. Szkolenie jest przygotowane przez eksperta z wieloletnim stażem w nauczaniu .Te dwa niesamowite narzędzia poznała większość nauczycieli podczas zdalnego nauczania wymuszonego pandemią.. Każde z dzieci przeciąga na tablicy linię od wiewiórki do przysmaku.. Autor: Piotr Kaniecki.. Cztery żywioły - wiedzą, czym jest woda, powietrze, ziemia i ogień… Idziemy na lody - wakacyjny zbiór zabaw i gier dla przedszkolaków; dzieci rozpoznają wyrazy na "l", liczą elementy, wskazują identyczne; grają w grę "memory"Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej..

Materiały na tablice interaktywną.

Microsoft Teams pozwalał na komunikację z uczniami oraz zapewniał przepływ zadań i prac w klasie.. Blog jest zbiorem linków do stron z materiałami przydatnymi do pracy z wykorystaniem TIK.. PISOWNIA Z Ż-RZ. RÓŻNE TRUDNOŚCI ORTOGRAFICZNE.Tablica interaktywna dysponuje funkcjami, których nie posiadają żadne inne środki.. Ćwiczenia analizatora wzrokowego oparte o techniki szybkiego czytania.. Tagi gry i ćwiczenia interaktywne gry logopedyczne gry matematyczne gry na tablicę gry ortograficzne na tablicę interaktywną na tablicę multimedialnąNa tablecie można otwierać niektóre strony internetowe zawierające gry interaktywna ale tylko te, które działają bez Flasha.. Możliwość drukowania niektórych ćwiczeń.. Jest nieoceniona w pracy z dzieckiem.. Oprogramowanie działa poprawnie na większości urządzeń typu: tablet, smartfon, komputer stacjonarny, laptop oraz tablicach interaktywnych (Firefox) i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS.w oparciu o tablicę interaktywną.. Klikając na szklaną kulę w kalendarzu dowiesz się, na czym ono polega.. Zabawa rozwija percepcje wzrokowo - słuchową.. Prezentacje.. Blog jest zbiorem linków do stron z materiałami przydatnymi do pracy z wykorystaniem TIKZadania w Educaplay nadają się zarówno na tablicę interaktywną, jak i na tablety czy jako zadania w edukacji zdalnej..

... (np. na tablicę interaktywną).

Są tu m.in. zadania na przeliczanie, dodawanie, odejmowanie, m n ożenie, ułamki, procenty, obliczeni a zegarowe i tp.Zajęcia z tablicą interaktywną, które odbywają się w Przedszkolu nr 4 jest to nauka poprzez zabawe.. Strony prezentowane poniżej zawierają mnóstwo pomysłów i materiałów do wykorzystania w nauczaniu języka angielskiego dzieci.. Przykładem takiego programu jest program Dysortografia 2013 z obsługą tablicy interaktywnej do nauki ortografii.. Przedstawiamy naszą nową pomoc dydaktyczną przygotowaną dla nauczycieli - interaktywną wersję dwuzeszytowych ćwiczeń z serii Między nami.Multićwiczenia wyposażone są w wiele funkcji pomocnych zarówno podczas przygotowań do lekcji (np. wskazówki dydaktyczne do prowadzenia lekcji), jak i w trakcie zajęć (ćwiczenia w wersji .Wyjątkową właściwością tablic i monitorów interaktywnych jest możliwość przygotowania dla uczniów ćwiczeń interaktywnych.. Bogata pomoc i zasad pisowni ó/u, rz/ż, ch/h.. RAZEM CZY OSOBNO.. Zobacz Pobierz ciekawe, bezpłatne ćwiczenia interaktywne do wykorzystania w pracy z tablicą interaktywn .. Ćwiczenia ortograficzne.. SMART Learning Suite Online przenosił naszą interaktywną tablicę w chmurę i umożliwiał uczniom pracę na niej w swoich domach.Codziennie odsłaniaj jedno zadanie..

Multićwiczenia do języka polskiego.

Na stronie znajdziemy zadania z zakresu ortografii: testy, dyktanda i gry.Znajdziesz tu gotowe i bezpłatne materiały (lekcje, ćwiczenia interaktywne, strony, programy), które można wykorzystać na tablicy multimedialnej (większość w j. angielskim).. Pisanie ze słuchu, zagadki, obrazki, sprawdziany, przepisywanie, uzupełnianie.. Na pierwszej stronie znajduje się tekst z polami do wypełnienia przez ucznia, na drugiej stronie dokumentu znajdują się prawidłowe odpowiedzi do danego dyktanda.Gry i lekcje na tablice interaktywne - przedszkole.. Program przeznaczony jest głównie dla szkół.Edukacja wczesnoszkolna.. "Gdzie te liście?". Oferują sporo możliwości, zwłaszcza dla maluchów, które nie potrafią jeszcze czytać.. Możliwość ręcznego wyboru ćwiczeń.. ZOBACZ RÓWNIEŻ: dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej poniżej prezentujemy 6 dyktand z różnych regułów w formacie PDF, które można bezproblemowo wydrukować i użyć w procesie nauki ortografii.. Ćwiczenia interaktywne.Najprostszym i najczęstszym pomysłem na przygotowanie ćwiczeń interaktywnych jest porządkowanie informacji.. MAŁA CZY DUŻA LITERA.. Angles365 - tutaj znajdziecie mnóstwo gier, ćwiczeń i zadań interaktywnych.. kilku lat wykorzystuję w mojej pracy tablicę interaktywną a od dwóch lat pracuję w tabletowej klasie..

Świetnie nadają się do wykorzystania w pracy z tablicą interaktywną.

ZMIĘKCZENIA.. Karty pracy.. PISOWNIA Z Ó-U.. Zajęcia przy użyciu tablicy interaktywnej dają wiele mozliwisci.. Warto spróbować.tworzymy materiały na tablicę interaktywną do użycia podczas lekcji gry mogą służyć jako ćwiczenia i powtórzenie dla uczniów w domu w formie zabawy uczniowie sami mogą tworzyć gry, quizy, aplikacje w ramach powtórzenia materiałuGry i ćwiczenia interaktywne.. Kilka ćwiczeń ortograficznych.. Jako przykład można podać przyporządkowanie uporządkowanie elementów w zbiorach, przyporządkowanie dat do wydarzeń, pojęć do ich definicji, wstawienie brakujących wyrazów bądź liter w zdaniu (np. ortografia) itp.Działa na tablecie - klikankowo.. CaR to kolejny darmowy program do tworzenia konstrukcji geometrycznych, który również świetnie sprawdza się z tablicą interaktywną.mTalent ORTOGRAFIA to: najnowszy i najobszerniejszy interaktywny produkt do nauki ortografii na rynku, nieszablonowe podejście do ćwiczeń kształcących świadomo.. Pozwalają one uczniom wchodzić w fizyczne interakcje z wyświetlanym na powierzchni urządzenia materiałem poprzez przesuwanie liter, cyfr, słów, obrazów i tym podobnych za pomocą swoich rąk.Ćwiczenia te zapisane są w formacie HTML więc nauczyciel nawet nie musi posiadać zainstalowanego programu, aby te ćwiczenia odtworzyć na tablicy interaktywnej.. - określanie położenia przedmiotów; Nauczyciel zaprasza dzieci przed tablicę interaktywną i wchodzi w Menu/Ćwiczenia/Wprowadzenie do matematyki/Określanie położenia/Ćwiczenie 2.Programy do tablic interaktywnych pozwalają w pełni wykorzystać tablicę interaktywną..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt