Przysięga odcinek 187 streszczenie

Pobierz

Zziębnięta Reyhan dociera do domu późnym wieczorem.. Trzyma ręce na swoim brzuchu i mówi: "Wiesz, każą mi się z tobą pożegnać.. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna.. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza .Przysięga odc.. Przysięga to popularna turecka telenowela prezentująca losy zmieniającego się grona bohaterów, zmagających się z licznymi .W TVP 1 odcinek serialu "Przysięga" trwa ok. 45 minut.. Reyhan zastanawia się, dlaczego powiedziała przed śmiercią, że nie jest jej siostrą.. [Streszczenie + Z… Przysięga odcinek 349: Cavidan znęca się emocjonalnie nad Reyhan!. [Streszczenie + … Elif odcinek 905: Sureyya utwierdza się w przekonaniu, że Kerem kocha Parlę!. Nowy serial turecki od 3 września 2019 roku na antenie TVP1!. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 907: Mustafa odnajduje Melek!Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Zziębnięta Reyhan dociera do domu późnym wieczorem.. Sehriye i Hizir postanawiają sprowadzić Narin do Masal, ale w tajemnicy przed Kemalem.Przysięga odcinek 350: Reyhan dostaje ataku paniki!. W 327. odcinku "Przysięgi" nie będzie umiała wybaczyć mężowi.. Błąka się po Stambule, szukając drogi do domu!. Emir po raz kolejny chce upokorzyć Reyhan.. Streszczenie odcinka [05.06.2020]Elif odcinek 906: Policjanci wpadają na trop Tarika!.

"Przysięga" odcinek 187.

Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Co czeka fanów w odcinkach 298 i 299 odc Przysięga.. [STRESZCZENIA] 20 "Przysięga" - taki tytuł nosi nowy serial turecki w TVP1, który zastąpił .Przysięga to lubiany turecki melodramat, emitowany codziennie na kanale pierwszym Telewizji Polskiej, prezentujący widzom niezwykłe historie bohaterów.W ciągu następnych epizodów możemy poznać losy wielu ukochanych postaci.. - "Świetnie.. "Przysięga" - serial turecki w TVP1 zastąpił "Wieczną miłość".. telenowela Turcja 2019, 44 min Narin jest coraz bardziej zirytowana zachowaniem Kemala.. Wykorzystuje to Cemre, która ma nadzieję, że Emirowi nie przejdzie już złość na byłą żonę i ona będzie to mogła wykorzystać.. Kemal bardzo się stara pomóc córce, buduje nawet dla niej namiot.. Przysięga 338 VOD dostępna będzie na platformie TVP VOD w poniedziałek 25.01 po emisji w TVP 1.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Streszczenie odcinka [08.06.2020] redakcja 07.06.2020Narin jest coraz bardziej zirytowania zachowaniem Kemala.. "To było bardzo odważne" - mówi, uśmiechając się.. Przysięga to znana turecka telenowela prezentująca losy zmieniającego się grona bohaterów, zmagających .Przysięga 227 i 228 streszczenie - co się wydarzy w tureckim serialu?.

"Przysięga", odcinek 333: Streszczenie epizodu.

[Streszczenie + Zdjęcia] 21 stycznia 2021Turkweb.pl 350: Reyhan leży na łóżku.. Przysięga odc.. Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.Przysięga odc.. Serial "Przysięga" - STRESZCZENIA ODCINKÓW.. Razem z Emirem jadą do szpitala!. Kemal jest zaskoczony decyzją Narin.. Reyhan unika Emira i nie chce jego pomocy.. Masal wciąż się o nią dopytuje.Przysięga / Yemin.. Zobacz gdzie oglądać serial online i przeczytaj szczegółowe streszczenie Przysięga 187.. Produkcję m.Odcinek 351.. Streszczenie 340. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cemre więzi Cavidan w fabryce.. Cavidan namawia Cemre, by spędzała więcej czasu z Emirem.. 341 streszczenie szczegółowe.. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 ;)Przysięga to znany w Polsce turecki melodramat, który emitowany jest codziennie za wyjątkiem weekendów na antenie Telewizji Polskiej.Na TVP 1 możemy obserwować kolejne losy lubianego grona bohaterów.. Powtórne badania potwierdzają diagnozę!. Sprawdź, co wydarzy się w 337. odcinku - poniżej streszczenie.. Przysięga 338 streszczenie szczegółowePrzysięga odcinek 180 streszczenie.. Razem z Emirem jadą do szpitala!. 325 streszczenie szczegółowe.. Ile odcinków?. Masal nie chodzi do szkoły i wszyscy się o nią martwią, także szkolne koleżanki..

"Przysięga", odcinek 340: Streszczenie epizodu.

Premierowy epizod zostanie wyemitowany w poniedziałek, 3 sierpnia oraz 4 sierpnia w TVP 1 o godzinie 16:05.Przysięga odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] 19 stycznia 2021Turkweb.pl 348: Talaz puszcza Cemre, a jego twarz momentalnie przybiera inny wyraz.. 331, 332, 333, 334 streszczenie szczegółowe.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Tarik przejmuje majątek Haktanirów!. Nie ma takiej możliwości, bym mogła cię w.Ostatni odcinek można obejrzeć jako powtórkę następnego dnia rano.. Odcinka serialu i szczegóły jego emisji.. Reyhan coraz częściej myśli o Elif.. Udaje przed Yoncą, że zmieniła .. "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie Telewizji Polskiej.. Narin i Kemal nie dostają rozwodu!. Emir tylko szuka pretekstu, by zaatakować byłą żonę.. W 187. odcinku serialu "Przysięga" Narin jest coraz bardziej zirytowania zachowaniem Kemala.. Ale Masal wspomina tylko czas, który spędzała z Narin.. Emisja tego odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 22 stycznia 2021 o godz. 16:05 w TVP 1.Przysięga odcinek 348: Cavidan wraca do rezydencji!. [STRESZCZENIE ODCINKA] Reyhan jest w szoku po tym, jak dowiedziała się, że Emir znał prawdę o Gulsum.. Emir nie przestaje oschle traktować Reyhan.. Sehriye przypomina jej, że powinnością żony jest opieka nad chorym mężem..

"Przysięga" odcinek 327.

Sehriye przypomina jej, że powinnością żony jest opieka nad chorym mężem.. 187 po polsku na TVP VOD udostępniony zostanie po premierze w telewizji TVP 1.. Sprawdź, co się wydarzy w 327. odcinku serialu "Przysięga".Przysięga odc.. Rana bardzo ozięble traktuje Tarika.. [Streszczenie +… Elif odcinek 908: Mustafa zostaje zamordowany!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. [Streszczenie + Zdjęcia…Przysięga 187 streszczenie - co się wydarzy w tureckim serialu?. Sureyya dowiaduje się o oświadczynach Kerema!. Streszczenie 333. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:Przysięga odc.. Sema idzie na zakupy i kupuje sobie nowe ubrania za pieniądze od Vildan.. Melike opowiada Reyhan o wypadku Hikmeta.Prezentujemy streszczenie 333.. Ten nie rozumie, dlaczego kobieta tak nagle zmieniła swój stosunek do niego.Przysięga, odc.. Platforma ta umożliwia obejrzenie wszystkich odcinków w internecie za darmo, po polsku i bez rejestracji.. Yildiz i Reyhan każdego dnia odczuwają jej brak w rezydencji.. Próbuje zrozumieć, dlaczego kobieta chce się rozwieść.. Przysięga 187 wyemitowana zostanie w piątek 5 czerwca… Czytaj więcej.Świat Seriali - to serwis poświęcony serialom telewizyjnym.. W 325 odcinku Przysięgi Gulsum umiera w szpitalu.. Prawdopodobnie więc w polskiej telewizji zobaczymy łącznie 103 odcinki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt