Opis mojego dnia po niemiecku w czasie przeszłym

Pobierz

#7 Przydatne zwroty - zdrowie.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Witam Was serdecznie na kolejnej lekcji z cyklu Ich spreche Deutsch.. o 22 poszłam spać.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. 30 października, 2015.. A teraz życzę miłego dnia, prosze pana.. prosze o sprawdzenie podanego tekstu.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Po obiedzie mam czas wolny.. Zapraszamy także do innych naszych lekcji: dni tygodnia po niemiecku , miesiące po niemiecku oraz meble po niemiecku .Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt.. dam dużo punktów.Sugestie.. Treść.. Standardowo zachęcam do powtórki zwrotów z poprzednich wpisów: #6 Przydatne zwroty - żywienie.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. typu.. wstałam o 7 godz., poszłam do szkoły.. wróciłam o 15 do domu.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. Życzę miłego dnia, panno Sullivan.. Zrobiłam zadanie domowe.. Po południu poszłam do domu.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. niemiecka-inspiracja.pl.. #8 Przydatne zwroty - uczucia i emocje.W tym wpisie znajdziecie także trzy przykładowe opisy dnia po angielsku..

2011-11-03 09:57:05Opis dnia w czasie perfekt.

Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Präteritum to czas, którym się dziś zajmiemy.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Przebieg mojego dnia w czasie przeszłym po niemiecku, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. 2016-05-09 21:47:34; Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?. Filmy.. Nach dem habe ich das Frustuck gegessen.ma to być krótki opis dnia po niemiecku W CZASIE PRZESZŁYM.. Wymagane pola są oznaczone *Obiad mam o 15:15.. Opis dnia po angielsku: przysłówki częstotliwości Aby mówić o czynnościach, które wykonujemy codziennie, co drugi dzień bądź tylko co jakiś czas przydadzą nam się przysłówki częstotliwości (frequency adverbs) .W jakim czasie przeszłym przeszłym będzie to zdanie po angielsku?. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Przydatne zwroty - przebieg dnia.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. W obu przypadkach używamy czas przeszły prosty Präteritum.. podaje oryginał po polsku i moją propozycje po niemiecku :) ta praca musi być w czasie prateritum..

2011-02-28 20:01:20; Opis dnia po angielsku w czasie Presents Simple ?

Later I got dressed and went to the shop.ab und zu - od czasu do czasu zuerst - najpierw manchmal - czasami erst - dopiero kurz nach 6 Uhr - krótko po godz. 6:00 meistens - przeważnie wieder - znowu oft - często tagi: opis przebiegu dnia po niemiecku, przebieg dnia po niemiecku z tłumaczeniem, mein Tagesablauf, mój przebieg dnia, mein Alltag, wypracowanie przebieg dnia niemieckiW języku niemieckim nie znajdziemy czasów, ciągłych takich jak w języku angielskim.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.22 maj 2009. witam !. Zjadłam obiad.. Pomóżcie bo kuleje z niemieckiego.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Następnie zjeadłem śniadanie, spakowałem ksiązki i wyszedłem do szkoły.. Dostałem kilka pozytywnych ocen.Sprawdź ile zrozumiesz!Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. poleca 85% 1079 głosów.. ( tótaj mozna .opis dnia - opis dnia - słówka - Opis dnia - memory - Opis dnia - czasowniki - Perfekt- opis dnia - Pory dnia Niemiecki KL. 5 - rozkład dnia Klasa 7 niemieckiOpis wakacji po niemiecku Sommerferien.. Dla przykładu, w języku niemieckim nie rozróżniamy tego, czy ktoś wykonywał czynność jedzenia przez chwilę, czy przez dłuższy czas.. Krótki opis dnia w języku angielskim..

2010-09-26 19:20:42; jak jest po angielsku w czasie przeszłym come,drop?

życzę miłego dnia 48. miłego dnia w szkole.. zjadłam obiad, odrabiałam prace domową,jeździłam rowerem, słuchałam muzyki, potem spotkałam się z przyjaciółmi.. W domu odpoczywałam.. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. 2010-02-22 15:04:02; Opis tygodnia, dnia po angielsku w jakim czasie Present Simple, Continouse czy tak i tak?. W każdym razie, miłego dnia.. 2012-03-27 18:39:28; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum .Opis dnia miałam napisać w Preterito Perfecto :-) Me he levantado a las nueve de la mañana.Me he lavado dientes y he duchado.. Die Tageszeiten (Pory dnia)Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Wstałem o 7 rano i umyłem się.. Danach bereite ich das Frühstück zu und esse.Napisz opis swojego dnia po niemiecku w czasie przeszłym .. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. Żeby było łatwiej to powiem co mam być w nim zamieszczone więc jak ktos bedzie umiał dobrze niemiecki do bedzie mu łatwiej.Mój Piątek1) wstałem o 7 godzinie zjadłem śniadanie i wyszedłem na autobus.2) od 8 godziny byłem w szkole i pilnie sie uczyłem aż do godziny 15..

2015-04-28 18:28:18; Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Hemos ido al teatre.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. W szkole byłem 7 godzin.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Wieczorem oglądałam telewizję .Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt