Odpowiedzieć tłumaczenie

Pobierz

2. odpowiadać (odpisywać, reagować): odpowiadać komuś na list / pytanie.. Z kim je zjadłeś?. Jeśli możesz odpowiedzieć "tak" na oba te pytania, to nigdy nie będziemy rozmawiać o sfałszowaniu wyborów.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-włoski słowa odpowiedzieć w słowniku online PONS!. odpowiadać na zarzuty.Tłumaczenie hasła "odpowiedzieć" na angielski.. Tłumacz.. odpowiadać na wezwanie.. Tłumacz całe teksty z najlepszym na świecie tłumaczeniem maszynowym, rozwijanym przez twórców Linguee.. Tłumaczenie na ukraiński: uważaj na rosyjski!. Wprowadzając na rynek kolekcję wiosna/lato 2022 zapowiedział, że będzie ona .. Tłumaczenie w kontekście: Nie mogła odpowiedzieć na pytanie.Zobacz tłumaczenie dla odpowiedzieć - słownik polsko-angielski.. Bengalski Wietnamski Malajski Tajski Koreański Japoński Hinduski Turecki Portugalski Holenderski Włoski Łacina Niemiecki Norweski Rosyjski Hiszpański Francuski Czeski .odpowiedzieć na list - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Na poziomie leksyki języki mieszkańców Ukrainy i Rosji są podobne do siebie w ponad 50%.Łukasz Jemioł postanowił odpowiedzieć na zarzuty.. Z czego były zrobione ciastka?. She proposed us we .Dokładne i solidne tłumaczenia z ukraińskiego na polski znajdziesz tylko w ofercie profesjonalnego biura tłumaczeń.. odpowiadać komuś na list / pytanie.. more_vert Musicie odpowiedzieć obywatelom europejskim dlaczego obecnie marzną..

odpowiedzieć (reagować): odpowiadać na coś.

more_vert Precyzyjnie skierowane reklamy mogą im odpowiedzieć na to pytanie.. odpowiadać komuś na coś.. A wtedy będziesz musiał odpowiedzieć siłą.odpowiedzieć (na pytanie) [przechodni/nieprzechodni] You didn't answer my question.. Tłumaczenie w kontekście: Odpowiem na twoje dwa listy.Należy odpowiedzieć na pytanie, gdzie i jak przebiega linia oddzielająca efekty zmian przeprowadzonych w tych regionach w latach 90-ych i efekty zmian uzyskane w związku z akcesją nowych państw do UE, a także z jakim skutkiem były tam stosowane instrumenty wspólnotowe przed akcesją i po akcesji oraz jakie były opóźnienia w stosowaniu polityk UE w tych regionach w stosunku do .Należy odpowiedzieć na pytanie, gdzie i jak przebiega linia oddzielająca efekty zmian przeprowadzonych w tych regionach w latach 90-ych i efekty zmian uzyskane w związku z akcesją nowych państw do UE, a także z jakim skutkiem były tam stosowane instrumenty wspólnotowe przed akcesją i po akcesji oraz jakie były opóźnienia w stosowaniu polityk UE w tych regionach w stosunku do .Tłumaczenie słowa 'odpowiedziec' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PROSZĘ ODPOWIEDZIEĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego..

Musisz odpowiedzieć 55-65% wszystkich pytań.

odmawiać [ perf odmówić] odpowiedzi.. (Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.). Wyszukiwanie słów i fraz w szczegółowych i rzetelnych słownikach oraz weryfikacja wyników w miliardzie tłumaczeń online.1.. [ pozostawiony] bez odpowiedzi.Tłumaczenia w kontekście hasła "odpowiedzieć na poniższe pytania" z polskiego na angielski od Reverso Context: Jeśli przeczytałeś tę książkę uważnie, można łatwo odpowiedzieć na poniższe pytania.Angielski tłumaczenie zdań ćwiczenia - odpowiedzi.. 2. odpowiadać f. dk.. Jak się tłumaczy?. Było tam tak ciemno, że on ledwie cokolwiek widział.. odpowiedzieć volume_upTłumaczenie słowa 'odpowiedzieć na pytanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.I możesz odpowiedzieć: "Mam mało, nie jestem w stanie tego zrobić".. Ona nam zaproponowała, żebyśmy ciężko pracowali.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.odpowiedzieć; odpowiedź; odpowietrzać; odpowietrzyć; odpracowanie; odpracować; odpracowywać; odprasować; odprasowywać; odprawa; odprawa celna; Więcej tłumaczeń w słowniku angielsko-polskim.Najpopularniejsze tłumaczenia "odpowiedzieć": respondeo, responso, refero.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia dla hasła " odpowiedzieć " w francusko » polski słowniku (Przełącz na polsko » francuski ) répondre par l'affirmative odpowiedzieć twierdząco répondre oui odpowiedzieć twierdząco répondre par oui ou par non odpowiedzieć twierdząco lub przecząco Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu?Postaram się odpowiedzieć na twoje pytania jak najlepiej, na tyle, na ile pozwala mi pamięć. ".

Moj ojciec kazał mi odpowiedzieć na wiadomość.

U nas także przykłady i wymowa.Należy odpowiedzieć na pytanie, gdzie i jak przebiega linia oddzielająca efekty zmian przeprowadzonych w tych regionach w latach 90-ych i efekty zmian uzyskane w związku z akcesją nowych państw do UE, a także z jakim skutkiem były tam stosowane instrumenty wspólnotowe przed akcesją i po akcesji oraz jakie były opóźnienia w stosowaniu polityk UE w tych regionach w stosunku do .Tłumaczenia dla hasła " odpowiedzi " w angielsko » polski słowniku (Przełącz na polsko » angielski ) to reserve one's defence the accused.. synonim: reply rejoin odpowiadać (na zarzuty), odeprzeć (krytykę), odpowiedzieć (błyskotliwie) termin literacki odpowiadaćTłumaczenia PL odpowiedzieć {czasownik dokonany} volume_up odpowiedzieć (też: odpowiadać, odpisywać, odpisać, odebrać, odbierać) volume_up answer {czas.}. Po przedstawieniu powyższych uwag należy obecnie odpowiedzieć na poszczególne pytania sądu odsyłającego.. unikać odpowiedzi na pytania.. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania, ale za nim to uczynię, muszę ci zadać pytanie, i mocno się zastanów nad odpowiedzią.Tłumaczenia PL odpowiedzieć {czasownik dokonany} volume_up general "odpowiadać" 1. general odpowiedzieć (też: odpowiadać) volume_up beantworten {czas.}. (Odpowiedz mi i bądź szczery - wziąłeś moje pieniądze?).

Każdy człowiek piśmienny może na list odpowiedzieć.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt