Sprawozdanie z filmu shrek

Pobierz

2010-10-23 15:49:11; Mam napisać sprawozdanie z mojego ulubionego filmu .Sprawozdanie z wycieczki do kina (Shrek) Brak ocen.. Nawet smok strzegący królewny ma bogatą osobowość.. "Shrek" łamie wszelkie możliwe schematy,Sprawozdanie z filmu Shrek tak na strone A4 ;)) 1 Zobacz odpowiedź małpiszon małpiszon Shrek to jeden z nielicznych bohaterów XXI wieku, który na stałe wszedł do świadomości społeczeństwa.. Nie musi być długie, ale.. - rozwiązanie zadania .. Shrek (trochę) nieokrzesany, osioł strasznie gadatliwy, a księżniczka lubiła się dąsać i bić.. Jest ogrem, przyjacielem Osła oraz mężem Fiony.. Film został nagrodzony Nagrodą Akademii Filmowej w kategorii najlepszy film animowany pełnometrażowy na 74. ceremonii wręczenia Oscarów.Był to pierwszy Oscar w tej kategorii, gdyż nagrodę tę zaczęto przyznawać od 2002.Plik sprawozdanie z filmu shrek o.zip na koncie użytkownika darklow • Data dodania: 9 lis 2015Kiedy piszemy sprawozdanie np. z filmu, liczy się kolejność zdarzeń, dlatego fakty przedstawione są w kolejności chronologicznej.. produkcja ; USA,2001 Gatunek: Film anonimowany Reżyseria; Andrew Adamson , Vicky Jenson Nagrody oscar za najlepszy pelnometrazowy film animowany 2001 Kontynuacja; Shrek 2 (2004) shrek 3 (2007) Aktorzy Zbigniew zamachowski -shrek jerzy Suhr - osiol (polski dubing) historja ogra ktory .Foto: Materiały prasowe "Shrek": kadr z filmu ‹ wróć Producenci "Shreka" przyzwyczaili fanów do ciągłego poszerzania zestawu filmów o zielonoskórym ogrze..

Napisz sprawozdanie z filmu "Shrek".

Uwzględniamy czas, miejsce i uczestników wydarzenia.. • Wymień i krótko opisz główne wydarzenia, tematy, środki wyrazu.JAK NAPISAĆ SPRAWOZDANIE Z FILMU LUB ZE SPEKTAKLU?. Przedstawienie było oparte na motywach książki Lucy Maud Montagomery pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza".. Zanim zaczniemy pisać sprawozdanie, powinniśmy dokonać gradacji faktów, tak by te najważniejsze nie zostały zepchnięte na koniec materiału, ani nie .Sprawozdanie z filmu — przykład.. tj 19 grudnia 2019 roku, wybraliśmy się z przyjaciółmi do lokalnego kina "Okienko", na film "Iluzja".. Widzowie mogli obejrzeć już następujące części: "Shrek" (2001), "Shrek 2" (2004), "Shrek Trzeci" (2007) oraz "Shrek Forever" (2010).. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Dnia 14 września 2001r.. Nie miałbym nic .Film "Shrek Forever After" zadebiutuje na ekranach kin 21 maja przyszłego roku i jak zapowiadają przedstawiciele wytwórni DreamWorks, będzie ostatnią częścią popularnego cyklu.. Oto przykładowe uczniowskie sprawozdanie z obejrzanego filmu:Shrek - główna postać serii filmów Shrek.. Po wejściu do kinowej sali okazało się, że dostaliśmy miejsca .Twoja opinia na temat filmu lub spektaklu Napisz sprawozdanie z filmu lub ze spektaklu..

pomożesz mi napisać sprawozdanie?

Wszyscy od dawna czekali na ten moment.. Ogr, by przywrócić spokój na bagnach, porozumiewa się z Lordem i wyrusza na poszukiwanie księżniczki Fiony - przyszłej małżonki Farquaada.. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych filmów na świecie.. Edytuj.. W sobotę.. Wykorzystaj podane wskazówki.. Dziękujemy !. Polub nasz Fanpage.. 2 0 Odpowiedz.. Shrek (postać) Osioł .Po pierwsze, Zenek jest filmem zbyt często dopowiadanym z udawanego offu.. Jest on również ojcem jej dzieci: Fergusa, Farkle, Felicji.. i problematykę.. Chociaż przez większość projekcji można przymrużyć oko na drewniane marmury i plastikowe kwiaty, to w kluczowych scenach niedoróbki wydają się być najzwyczajniej miażdżące.Skorzzystaj z podanych informacji i napisz w zeszycie sprawozdanie z filmu shrek pomocy mam to na jutro xD .. historia Dyskusja (0) Popularne strony.. Słowa, które mogą być przydatne w napisaniu sprawozdania np.: wstęp: przedstawienie odbyło się, seans miał miejsce, to film należący do gatunku, film jest ekranizacją powieści, spektakl powstał na podstawie, film w reżyserii..

Scenografią zajął się Jerzy Sosnowski.sprawozdanie z lektury, filmu .

- Wszystko, za co pokochaliśmy Shreka w pierwszym filmie, pojawi się w finale - zapowiada producent Bill Damaschke w wywiadzie dla "USA Today", zaś reżyser Mike Mitchell wyjawia, że nowa kreskówka będzie .Sprawozdanie z wyjazdu do teatru Dnia 18.11.2015 r. razem z moją klasą pojechaliśmy na spektakl pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza" do Teatru Kameralnego w Domu Kultury LSM.. Przed wejściem do kinowej sali zakupiliśmy bilety, oraz przekąski w postaci popcornu i nachosów z serowym sosem.. Rodzeństwo Maryla i Mateusz Cuthbert chcą zaadoptować Równolegle z wersją kinową wyprodukowano wersję telewizyjną - sześcioodcinkowy miniserial o tym samym tytuleHarry Potter to nastoletni chłopiec, który w dzieciństwie stracił rodziców..

Akcja filmu toczy się w malowniczej krainie, którą zamieszkuje straszny ogr.

Pomóż nam się rozwijać.. Do tego dochodzą krótkie metraże, czyli .Maska z filmu maska na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. 1 Opis postaci 1.1 Osobowość 1.2 Wygląd 2 Biografia 2.1 Shrek 2.2 Shrek 2 2.3 Shrek Trzeci 2.4 Shrek Forever 2.5 Karaoke Shreka z Bagien 2.6 Idol Zasiedmiogórogrodu 2.7 Shrek 3-D 2.8 Pada Shrek 2.9 Shrek ma wielkie oczy 2.10 .Postacie z filmu Shrek Trzeci.. Strona kategorii.. Jest to nowa ekranizacja najbardziej znanej w świecie polskiej książki - "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. • Podaj informacje o dziele: tytuł, nazwiska twórców.. Toczy się fabuła, nagle na kadr wjeżdża 2020 i stworzona na potrzeby tego filmu stacja telewizyjna Discorox (wybaczcie jeśli przekręciłem nazwę, wypadła mi zwyczajnie z pamięci) głosem starszych bohaterów dopowiada nam, co dzieje się dalej.. Jednym z elementów sprawozdania jest ocena, ale nie jest ona tak istotna jak w przypadku innej formy: recenzji.. Podobne pytania.. to forma, w której opowiadasz o ksiażce filmie itp., czyli prezentujesz w skócie fabułę, przedstawiasz bohaterów .. Na jego ogromną popularność zapracowały dwa filmy pełnometrażowe, teraz pojawia się kolejny, a wiadomo, że to jeszcze nie koniec.Na bagna Shreka dostają się, wypędzeni z królestwa Lorda Farquaada, postaci z bajek.. GłównymiShrek - amerykański film animowany z 2001 w reżyserii Andrew Adamsona i Vicky Jenson, będący adaptacją ilustrowanej książki Shrek!. Jego życie to koszmar, aż do dnia, kiedy to dostaje list z Hogwartu.Na skutek mobilizacji ze strony Osła, Shrek rusza ostatecznie do Duloc (siedziby Faruqaada), by odbić Fionę i wyznać jej uczucie.. • Przybliż okoliczności, w których film lub spektakl był przez Ciebie oglądany.. Po walce ze smokiem, który okazuje się płci żeńskiej, Shrek wraz z Fioną i osłem powracają na bagna.Recenzja z filmu "Shrek 2" Omówienie drugiej części filmu "Shrek", w reżyserii… Shrek-recenzja; Recenzja Shrek 2; Sprawozdanie z wycieczki do kina (Shrek) "Kim według Ciebie był Prot - bohater filmu K-Pax" -… a powieści Ania z Zielonego Wzgórza,Recenzja książki… Historia książki "Tajemniczy ogr"Współczesna…sprawozdanie z wycieczki do kina relacja z wycieczki do kina Shrek relacja z wyjścia do kina przykład sprawozdania z wycieczki wycieczka do kina Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Napisz sprawozdanie filmu "Shrek" patrycja136; 23.03.2011 Shrek" jest filmem dla dzieci i dla dorosłych.. Zostaje oddany pod opiekę wujostwa, które jednak nie jest tym zachwycone - robią to tylko i wyłącznie z obowiązku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt