Szafy chłodnicze charakterystyka

Pobierz

Szafy chłodnicze zapleczowe; Szafy chłodnicze przeszklone - drzwi otwierane; Szafy chłodnicze przeszklone - drzwi przesuwne; Regały chłodnicze.. Są zamykane, maja regulowane półki i możliwość montażu haków na mięso.SZAFY.. Szyby przesuwne w systemie grawitacyjnym zapewniają komfort użytkownikom i łatwy dostęp do produktu, a przy tym przejrzystą ekspozycję.Szafa chłodnicza funkcjonuje tylko i wyłącznie z AGREGATEM.. powietrza do 60%.. Opis urządzenia Szafy wyposażone są w agregat wewnętrzny, umieszczony w dolnej części urządzania.Charakterystyka urządzeń chłodniczych magazynowych Urządzenia chłodnicze w zakładzie gastronomicznym wykorzystuje się niemalże w każdym miejscu.. Szafa chłodnicza dwudrzwiowa o pojemności całkowitej 1300l.. Pojemność : 10 Ø 425 mm ( 50 litrów ) lub 11 beczek Ø 385 mm ( 30 litrów) na poziom 22 beczki Ø 385 mm (30 litrów) układając na dwóch poziomach.Opis.. Lodówka sklepowa tego rodzaju przedłuża trwałość żywności, dzięki temu, że wewnątrz urządzenia utrzymywana jest stała temperatura z zakresu od 0°C do 15°C.Przeszklone szafy chłodnicze, podobnie jak i te z pełnymi drzwiami, różnią się między sobą technologią rozprowadzania schłodzonego powietrza.. v - chłodzenie dynamiczne; A/G - agregat u góry; DP - drzwi przeszklone rozwierne; DR - drzwi przeszklone przesuwne; II DP - przeszklenie dwustrone,drzwi rozwierne; II DR - przeszklenie dwustrone,drzwi przesuwne; II K - dzielenie stałe; GASTRO - urządzenie przystosowane pod pojemniki GN 2/1; MR - wersja mroźnicza; REGAŁYOferujemy szafy chłodnicze, przeznaczone do ekspozycji i bezpośredniej sprzedaży produktów żywnościowych - temperatura przechowywania od +2°C o +8°C..

z ...Szafy chłodnicze - charakterystyka.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Urządzenia te charakteryzują się cichym trybem pracy oraz wysoką wydajnością, a dzięki energooszczędnej konstrukcji nie zużywają dużo prądu.. Oferują magazynowanie dużej ilości produktów przy niskich kosztach eksploatacji.. Opis.. Parametry techniczne:wymiary zewnętrzne: 540x580x1440 mm pojemność: 224 litrów waga szafy: 59 kg zużycie energii szafy: 0,35 kWh zakres temperatur od 0 do 10C zasilanie szafy: 230V moc.. z agregatem wewnętrznym; bez agregatu (pod agregat zewnętrzny) Witryny/Szafy cukiernicze; Dystrybutory do lodów; Wyspy chłodnicze; Lady mroźnicze; Wyspy mroźnicze.. Poliuretanowa, wtryskiwana pod wysokim ciśnieniem izolacja termiczna ścian o grubości 60 mm i wysokiej gęstości 40 kg/m3, wolna od CFC.Opis: Szafa chłodnicza idealna do prezentacji i przechowywania produktów spożywczych; Obudowa wykonana ze stali malowanej proszkowo na kolor biały; Obramowanie drzwi w kolorze czarnym; Sterowanie manualne za pomocą pokrętła; Szafa wyposażona w 4 kółka oraz 2 nóżki dla lepszej stabilizacji urządzeniaPROMOCJE, Meble używane, Regały chłodnicze, Używane, Szafy chłodnicze, Używane..

Dlaczego zakup dobrej szafy chłodniczej to dobra inwestycja?

Szafa chłodnicza posiada elektroniczny termostat, cyfrowy wyświetlacz, automatyczne odszranianie oraz filtr przeciwpyłkowy.Szafa chłodnicza biała pojemność 500 l. , najtaniej Wrocław tel.713050700 / 693719941Urządzenia chłodnicze.. Korpus zewnętrzny szafy JOLA 4 MAL wykonany jest z blachy malowanej proszkowo (istnieje możliwość wyboru koloru z wzornika IGLOO).. Szafy to alternatywne rozwiązanie przeznaczone do eksponowania, przechowywania i sprzedaży artykułów nabiałowych, garmażeryjnych, cukierniczych i wszelkich innych, wymagających warunków chłodniczych w sklepach spożywczych o mniejszej powierzchni lub ze sprzedażą tradycyjną.. Krótka charakterystyka szaf chłodniczych Teoretycznie standardowa szafa chłodnicza to nic innego jak specyficzny rodzaj lodówki, jednak o nieco innym zastosowaniu.. Agregat znajduje się na górze i jest wyposażony w filtr przeciwpyłkowy.. Witryny mroźnicze Witryny mroźnicze gondolowe Regały i Szafy mroźnicze Urządzenia gastronomiczne Statyczny obieg powietrza.Szafa chłodnicza na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Jej wygląd i możliwość konfiguracji kolorystycznej sprawia, że urządzenie dopasuje się do .Opis.. Na rynku znajdziesz produkty w różnej cenie od wysokiej jakości komór chłodniczych, przez tradycyjne chłodziarki czy też .W zależności od wymagań odbiorcy, szafy chłodnicze mogą być wyposażone w następujące rodzaje drzwi: skrzydłowe pełne, skrzydłowe przeszklone albo przesuwne przeszklone..

Cena netto:Meble sklepowe - szafy chłodnicze.

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneSzafa chłodnicza to urządzenie o obudowie wykonanej z blachy malowanej proszkowo (biała) z regulowanymi nóżkami ze stali nierdzewnej oraz samodomykającymi się drzwiami o profilowanym uchwycie i z zamkiem.. Wysoka jakość wykonania zapewnia długą pracę szaf chłodniczych.. Zakup profesjonalnej lodówki do Twojej restauracji lub firmy gastronomicznej jest jedną z ważniejszych inwestycji.. Chłodzenie dynamiczne.. Oferujemy Państwu rozwiązania z jednym lub dwoma komorami chłodniczymi.Szafa chłodnicza do sklepu, gastronomii o pojemności 242 litrów wym.. Urządzenie to jest wykorzystywane przede wszystkim przez sklepy, lokale gastronomiczne, cukiernie itp.Szafy chłodnicze - charakterystyka Dlaczego zakup dobrej szafy chłodniczej to dobra inwestycja?. Na rynku znajdziesz produkty w różnej cenie od wysokiej jakości komór chłodniczych, przez tradycyjne chłodziarki czy też .Ogłoszenia o tematyce: szafa chłodnicza na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Charakterystyka szaf chłodniczych Stalgast.. Parametry techniczne.. Wnętrze z łatwego w utrzymaniu w czystości tworzywa..

Cyfrowy wyświetlacz temperatury znajduje się nad drzwiami szafy.Szafy chłodnicze.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Grubość ścianki - 60 mm.. Wyprofilowane, zintegrowane z wnętrzem komory prowadnice na półki.. Warunki dostawy.. Urządzenie wyposażone jest w chłodzenie nawiewowe (wymuszone wentylatorem).Gwarantowane temperatury wewnątrz szaf: chłodniczych +2ºC/+8ºC; średnio-mroźniczych (SM) -6ºC/-2ºC i mroźniczych (M) -18ºC/-12ºC przy temperaturze otocze-nia +15ºC/+25ºC i wilgotności wzgl.. Zapewniają one prawidłowe warunki do przechowywania produktów żywnościowych , są niezbędne przy niektórych procesach technologicznych , takich jak produkcja sałatek, pizzy, deserów.Szafa cukiernicza JOLA 4 MAL jest urządzeniem przeznaczonym do ekspozycji wszelkich artykułów cukierniczych takich jak torty, ciasta, czekolady, desery.. Charakterystyka oferty; Urządzenia chłodnicze dynamiczne; Szafy dwu i trzydrzwiowe, drzwi rozwierne; Powierzchnia ekspozycyjna malowana proszkowo na kolor białyCharakterystyka Konstrukcja obudowa samonośna, stalowa, lakierowana, zintegrowana ze skraplaczem, z możliwością instalacji szafy zasilającej, KOMPAKT - obudowa z wentylatorami o wydmuchu pionowym; MINI - obudowa z wentylatorami o wydmuchu poziomym.Szafa chłodnicza pomocnicza marki Forgast o pojemności 140 l w obudowie ze stali nierdzewnej.. Układ chłodzenia dynamiczny polega na tym, że znajdujące się wewnątrz powietrze jest równomiernie rozprowadzane, dzięki czemu dokładnie ta sama temperatura panuje w całej komorze.Oferowane przez nas szafy chłodnicze znajdą szerokie zastosowanie w gastronomii, punktach handlowych oraz usługowych.. Zakup profesjonalnej lodówki do Twojej restauracji lub firmy gastronomicznej jest jedną z ważniejszych inwestycji.. Witryny chłodnicze Witryny chłodnicze narożne Witryny chłodnicze cukiernicze Regały chłodnicze Szafy chłodnicze Dystrybutory do lodów Urządzenia mroźnicze.. użytkowej 352 litry z obudową metalową malowaną proszkowo na kolor biały.. Komora chłodnicza jak i obudowa wykonana ze stali nierdzewnej.. Interesuje Cię szafa chłodnicza?Charakterystyka szafy chłodniczej Profi GN 2/1 z chłodzeniem powietrzem obiegowym GKv6410: Chłodzenie powietrzem obiegowym - utrzymanie stałej temperatury Active Green - wydajny i energooszczędny system chłodzenia Cyfrowy wyświetlacz temperatury - widoczny z zewnątrz Drzwi pełne Zmiana kierunku .Szafa chłodnicza GCPZ-702 L wyprodukowana z wysokiej jakości stali nierdzewnej z przeznaczeniem do profesjonalnego intensywnego użytku, cechuje ją bardzo solidne wykonanie i doskonałe wykończenie.. Szafa ma automatyczne rozmrażanie i odparowywanie skroplin..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt