Train your brain popatrz na ilustracje i uzupełnij zdania wyrazami z ramki

Pobierz

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 11 - przeczytaj zdania 1-8 opisujące stroje z obrazków a,b,c i d.. N Po wpisaniu brakujących informacji do notatki Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Uzupełnij związki frazeologiczne wybranymi wyrazami z ramki w. odpowiedniej formie.. Wpisz imiona.. Celem lekcji jest powtórzenie wiadomości z roz.. 5/94, podręcznik.. 4 ( w każdym zdaniu, oprócz 4 użyć czasu present continuous) Język angielski (p. Marta) Temat 1 : Train your brain.Przerysuj tabele do zeszytu i uzupełnij ja odpowiednimi.Uzupełnij zdania wyrazami Przeczytaj i uzupełnij.. Wyjaśnij ich znaczenie lub poproś o to dorosłych.. potocznyd440 czeka na Twoją pomoc.. Język polski jest jednak językiem bardzo bogatym w synonimy, którymi możemy zastąpić powtarzające się wyrazy oraz formy, którymi posługujemy się budując zdania.Wyrazy z ramki proszę wpisać w poprawnej formie w odpowiednie miejsca w tabeli.. Rozwiąż rebusy i odgadnięte hasła wpisz do diagramu.docx.3 Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami.. Popatrzcie na ilustracje i słówka dotyczące jedzenia.3.. :, Uzupełnij zdania zgodnie z informaciami w tabeli.3.. 5 Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami.. Popatrzcie na ilustracje i słówka dotyczące jedzenia.. Następnie przedstaw na ilustracjach informacje o sobie i uzupełnij zdania w punkcie 2 Wykorzystaj wyrazy z ramki.. Uzupełnij wyrazy odpowiednimi literkami..

Train your brain!Popatrz na ćwiczenie 9 i uzupełnij zdania wyrazami z ramki.

Podkreśl wyrazy z "ó" i zapamiętaj ich pisownię.. Zadanie.Popatrz na przedmioty i uzupełnij zdania z czego są one wykonane (potrzebne wyrazy znajduja się w zielonej ramce).Ćwiczenie 1 Dobieramy odpowiedni czasownik do kontekstu zdania i wstawiamy go w czasie przeszłym.. ID: Language: Polish School subject: Edukacja specjalna Grade/level: 4-6 Age: 10-15 Main content: Czytanie Other contents: Mikołaj.. Zeszyt ćwiczeń opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl.. Następnie uzupełnia tekst słowami z ramki.. Uzupełnij pytania ,używając wyrazów z ramki ?. Wykorzystai wyrazy z ramki.Rozwiązanie zadania 1 z książki Brainy 4.. Ułóż z podanych elementów cztery zdania.. Uczeń łączy w pary pytania i odpowiedzi, wpisując właściwe numery w okienka.. 4 Popatrz na ilustracje.. Do ogrodu wchodzi się ____ bramę udekorowaną kwiatami.. Każdego wyrazu możesz użyć więcei niż raz, ls are.. Aby otrzymywać powiadomienia, wyraź na to zgodę w ustawieniach przeglądarki, np. dla Chrome.Powtarzające się wyrazy to problem dotyczący wszystkich, którzy piszą po polsku.. Podkreśl poprawną odpowiedź.. W innych językach nie trzeba na to zwracać uwagi.. Popatrzyła na zegarek.8.. kazdego wyrazu mozesz uzyc tylko raz 1.. Uczeń uzupełnia zdania wyrazami z ramki i odczytuje tekst..

44 e i. popatrz na ilustracie i uzupełnii zdania.

Uzupełnij zdania używając właściwego czasu.. Brakujące czasowniki znajdź i zakreślOd sylaby do zdania.Uzupełnij zdania nazwami roślin i zwierząt.docx.. Uzupełnij zdania wyrazami (klasa 1) - Wiosna - uzupełnij zdania właściwymi wyrazami - Uzupełnij zdania podanymi wyrazami.uzupelnij zdania wyrazami z ramki.. TEST PRZYRODNICZY.docx.. 1 Is she / they a teacher?Uzupełnij zdania wyrazami (klasa 1) - Wiosna - uzupełnij zdania właściwymi wyrazami 3.1 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami z ramki.. 47 *WORK-OUT 1 Uzupełnij rozmowę na wideoblogu odpowiednimi wyrazami przedstawionymi za pomocą rysunków.Uwaga!. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.. Państwo Malinowscy zaprosili nas w sobotę ____ swojego ogrodu.. Teraz zajmiemy się wyrazami, które mamy w temacie.Train your brain!. zdania, wykorzystując podane wyrazy oraz czasownik be w odpowiedniej formie.. wpisz odpowiednią formę czasownika can oraz nazwy 4 ,., ., : Popatrz na ilustrację i odgadnii, iakie Freddie.. Dopisz brakujące spółgłoski 4.. Wybierz poprawną odpowiedź spośród podanych.zad 2 Uzupełnij zdania z. National Geographic Learning, Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki ( zwroty English to go).. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. 15 listopada 2020 02:21Zaktualizowane..

na ilustracie i uzpełnii zdania wyrazami z ramki, §b+ '"l,ann.

Rosną ____ nim kwiaty, drzewa owocowe i warzywa.. Napisz w zeszycie.. * Popatrz.. Zamieszczone obok tych nazw litery.Posłuchaj nagrania i uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".3.. Niektóre wyrazy można wstawić w dwa miejsca.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Z każdej kolumny wybierz jeden wyraz i ułóż dwa zdania.1 Popatrz na ilustracje i uzupełnij podpisy odpowiednimi wyrazami z ramki.8 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Otwórzcie podręczniki na s. 72.. ____ prawej stronie znajdują się dwie stare jabłonie, ale my.lqgythe lnventor: Episode.. Popatrz na ilustrację 1. i ilustrację 2.. Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05.. Wybierz właściwą odpowiedź (słownictwo).. Zuzanna długo rozmawiała (0) przez telefon.. Wstaw czasowniki w nawiasach w odpowiedniej formie (słownictwo).1 Uzupełnij zdania wyrażeniami wyszukanymi w ramkach.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt