Test sprawdzający z lektury chłopcy z placu broni

Pobierz

2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Feri Acz na Placu Broni.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) GerebKatalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Akcja "Chłopców z Placu" broni rozgrywa się w marcu 1889 roku.. Plac Broni symbolizuje w utworze wolność, niepodległość i jest traktowany jako mała ojczyzna.2.. .Wyprawa do ogrodu botanicznego.. Pobierz (doc, 55,5 KB) Komentarze.. c) Czele.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara Milionerzy: Among Us!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. Zapraszamy do rozwiązywania!Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3. c) Czele.. Do kogo Feri Acz kieruje słowa: "Czyż nie zabroniłem .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015Jakie są pytania na wypracowaniu z lektury " Chłopcy z Placu Broni?.

Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.

Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. Feri zabiera czerwono-zieloną chorągiewkę Związku Chłopców z Placu Broni i znika.. Tematem powieści jest walka chłopców z Placu Broni z chłopcami z drużyny czerwonych koszul z Ogrodu Botanicznego.. W końcu przybywają inni chłopcy.Publikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni".. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni, poziom trudnyChłopcy z placu broni - test .. Test: Wodza czerwonych koszul podczas walki o Plac Broni zwyciężył: a) Boka b) Nemeczek c) Czonakosz d) Gereb Rozwiązanie .. stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Gereb b) Nemeczek c) Barabasz d) Feri Acz RozwiązanieQuiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Nagle na szczycie jednej z fortec spostrzega strasznego Feriego Acza - przywódcę wrogiego obozu chłopców z Ogrodu Botanicznego.. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ?. d) Nemeczek.Test sprawdzający wiadomości z lektury "Chłopcy z Placu Broni .. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #chłopcy z placu broni 459 x, 2017-11-21 12:25:171) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci..

Rozwiąż test i sprawdź!Quiz Chłopcy z placu broni - Test.

2010-12-11 21:59:10,, chłopcy z placu .177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. 2013-03-12 15:46:31; Jeśli mieliście sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni to jakie mieliście pytanie?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury .. Chłopcy z Placu Broni .. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. dodany: 2019-10-16 20:48:59, przez: Marysia.Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Określ, co jest głównym .. Zwycięstwo chłopców z Placu Broni.. Zdrajcą został Gereb.. Maślak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo łatwe.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!

c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź się!. SZKOŁA 2, 2009-08-02, ocena: a gdzie prawidłowe odpowiedzi?. Tematyka.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.. Czy nadajesz się na MORSA?. a) Fałsz b) Prawda 2. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. 2011-05-10 18:23:53; streszczenie do lektury chłopcy z placu broni 2010-05-18 16:26:00Sprawdzian znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni" 1. Podaj imię i nazwisko autora książki.. 2. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Okazał się nim .. e) Boka, w uznaniu zasług Nemeczka, awansował go na stopień .. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. d) Nemeczek.Witaj na stronie Quizz.pl.. proszę o ich podani wojka1, 2019-09-22, ocena:Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach..

2017-11-27 18:02:18; To zadanie dotyczy lektury chłopcy z placu broni!

Wynik: 19/20..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt