Obszerne opracowanie na piśmie elaborat

Pobierz

Hasło "obszerne opracowanie tematu na piśmie" posiada 1 definicję krzyżówkową w słowniku.. Elaboratem nazywamy takie opracowania na przeróżne tematy, które są przesadnie szczegółowe i zbyt obszerne.. Subskrybuj Szukaj Menu.. rozprawa, studium, opracowanie: elaborat: obszerne opracowanie tematu: elaborat: długie opracowanie (wypracowanie)elaborat «obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś zagadnienia napisane szablonowo, bez inwencji»elaborat «obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś zagadnienia napisane szablonowo, bez inwencji» Słownik języka polskiego pod red. obszerna praca naukowa.. jak piła kobyła nuda na piśmie obszerne opracowanie na piśmie obszerne opracowanie tematu rozprawa, referat studium, traktat .ELABORAT - encyklopedia.interia.pl - - encyklopedia.interia.pl.. spodnie, zwłaszcza niezgrabne, zbyt obszerne ★★★★ mariola1958: OKLEPANIEelaborat: obszerne opracowanie tematu: sprawozdanie: opracowanie tematu na piśmiesprawozdanie.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "obszerne opracowanie na piśmie" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek.. pisemne opracowanie danego zagadnienia.. dywagacja.. nuda na piśmie.elaborat: obszerne opracowanie tematu: elaborat: długie opracowanie (wypracowanie) referat: pisemne opracowanie zagadnienia: praca: opracowanie, utwór, studium: rozprawka: wypracowanie, opracowanie, omówienie: elaborat: opracowanie na piśmie: referat: referacik, opracowanie, praca: szkic: opracowanie, omówienie, tekstosłuchanie, spowszednienie jakiegoś tematu potocznie..

obszerne opracowanie na piśmie.

obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu, zagadnienia; termin obecnie odbierany jako ironiczny.. w piśmie, to erudytka ★★★ AUREOLA: o blasku na świętym obrazku ★★★ dusia_str: ZAWIJAS: zakrętas w piśmie ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie ★★★ RELIKWIA: szczątek po świętym ★★★ WERSALIK: wielka litera w piśmie drukarskim ★★★ ANALFABETA: wtórny, "utracił" wiedzę o piśmie ★★★ BLUŹNIERSTWO: wypowiedź uwłaczająca rzeczom świętym ★★★ Bena51: SPRAWOZDANIE: relacja na piśmieuprzejma, wyrażona na piśmie ★★★ UCZONA.. w piśmie, to erudytka ★★★ ZYGZAK: załamująca się kreska; wężyk ★★★ PODANIE: prośba na piśmie ★★★ dusia_str: SOFERIM: uczeni w Piśmie ★★★★★ kjersti: ZAWIJAS: zakrętas w piśmie ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie ★★★ WERSALIK: wielka litera w piśmie drukarskim ★★★ ABREWIACJA: skrót wyrazu lub grupy wyrazów w piśmie ★★★★ elizaelaborat translation in Polish-French dictionary.. Powodzenia.See more of Język Polski Inaczej on Facebook.. EklektyzmLista słów i wyrażeń podobna do słowa opracowanie: opracowanie naukowe.. obszerne Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła " obszerne opracowanie na piśmie " możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Hasło "obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu" posiada 1 definicję krzyżówkową w słowniku..

obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu.

długi i nudny, w czytaniu trudny.. długie pisemne opracowanie.. figura retoryczna polegająca na obrazowym ujęciu tematu.. Przykład: Wyszedł mu z tego tekstu trochę taki elaborat.. Opracowanie tematu obszerne, pisemne.. Wprost.. Na jego miejscu bym to skrócił.obszerne okrycie z futer używane dawniej w podróży.. Autor elaboratu zwykle tworzy go bez inwencji i szablonowo.. Jest niesamodzielna dorosła osoba przebywająca na utrzymaniu opiekuna - męża:) No i ?. HIPOTYPOZA.. Dla tego słowa mamy 41 definicji zobacz wszystkie.. Zaloguj się kodem ucznia i do dzieła!. Definicje do hasła: elaborat;obszerne i systematyczne opracowanie jakiegoś tematu.. nudne opracowanie.. obszerne opracowanie.. To ma jakikolwiek wplyw na .Rzeczowniki dwuczłonowe zapisujemy poprawnie!. Kolejna propozycja kahoot ortograficznego już dostępna!. Znaczenie: Szczegółowe i obszerne opracowanie jakiegoś zagadnienia na piśmie.. Potocznie: zbyt długi, nudny tekst.. opracowanie na piśmie.. W. Doroszewskiego* elaboratTraktat.. opracowanie tematu na piśmie.. orZachęcamy do ponownego uczestnictwa w konkursie "Popisz się talentem".. ★★★.Hasło krzyżówkowe "obszerne opracowanie na piśmie" w leksykonie krzyżówkowym.. elukubracja, wypociny.nudne opracowanie nudne, pisemne opracowanie obszerne opracowanie pisemne obszerny referat długie opracowanie (wypracowanie) dysertacja, esej elukubracja, wypociny..

obszerne opracowanie tematu.

Definicje do hasła: elaborat; Aby w pełni wykorzystać możliwości serwisu: WŁĄCZ obsługę JavaScript, oraz WYŁĄCZ wszelkie programy blokujące treść np.Elaborat dotyczy pisemnych opracowań.. Szczegóły konkursu w poniższym linku:.. Opracowanie tematu na piśmie.. By using our services, you agree to our use of cookies.Obszerne opracowanie na piśmie 28 grudnia 2020 11:19 Publikacje Zanim powstało pismo, do przekazywania mowy służyły obrazki, różne środki mnemotechniczne oraz zrozumiałe dla danej społeczności, przedtem uzgodnione i .. Tym razem czeka Was podróż w przyszłość.. obszerne opracowanie tematu.. W tym przypadku śmiało możemy uznać prawdziwość powiedzenia, że nie liczy się ilość, ale jakość.. obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu.. obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś zagadnienia napisane szablonowo, bez inwencji.ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu ★★★ kolor40: EPISTOŁA: żart.. Wiadomości Polityka Biznes Sport Eko Zdrowie Prime time Premium .. Ogólne; .. 1 / 15 Elaborat to: .8 minut temu, Gość Ona napisał: To że ona i tak nie ma swojego grosza..

opracowanie na piśmie.

Synonimy te zostały podzielone na 18 różnych grup znaczeniowych.Przejdź na stronę główną .. : obszerne pismo ★★★ WARIACJA: utwór ze zmianami tematu, melodii, tempa itp. ★★★ WERSALIK: wielka litera w piśmie drukarskim ★★★ DYWAGACJA: odejście od tematu ★★★★ dzejdi: HAJDAWERY: żart.. odstępowanie, odbieganie od tematu w piśmie lub w mowie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt