Opisz swoje miasto po hiszpańsku

Pobierz

Opisz nawyki.. Stolica kraju Madryt, Barcelona, Walencja, Sewilla oraz Malaga liczyli ponad milion mieszkańców; 4 miasta od 500 tys. do miliona mieszkańców; 47 miast z ludnością 100-500 tys .Słowa te wyznaczają przynależność i powinny się zgadzać z płcią i liczbą osób, które opisujesz.. Zadanie jest zamknięte.. Należy wybrać jeden.. Opisz działania, które mają miejsce w teraźniejszości.. El restaurante - restauracja.. Najlepsze rozwiązanie.. Teraz przyszedł czas na to by użyć ich w praktyce.. oczywiście po angielsku i proszę aby to nie było z translatora!. Każdy uczeń powinien wykonać go w inny sposób.. Opis krajobrazów.. Należy wybrać jeden.. Opisz osobowość.. Każdy uczeń powinien wykonać go w inny sposób.. El areopuerto - lotnisko.Zadanie.. W 1068 r.Describe your town or village (Opisz swoje miasto lub wioskę).Opisz swoje miasto i napisz co lubisz robić w wolnym czasie.. :) Popieram akcje organizowane przez blogerów, poza tym bardzo szybko przywiązuję się do internetowych znajomych.. Natomiast chcąc powiedzieć "moje siostry", należy użyć MIS zamiast MI.Dodaj do ulubionych Drukuj.. Porównaj ludzi.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Algunas ciudades españolas y sus habitantes / Wybrane miasta hiszpańskie i ich mieszkańcy Alicante - alicantino, alicantina Barcelona - barcelonés, barcelonesaOpisz swoją dzielnice/osiedle marzeń po hiszpańsku!.

Oprócz: Opis miasta po hiszpańsku.

Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.Opisz po hiszpańsku swoje wymarzone miasto gdzie by się chciało mieszkać (co sie w nim znajduje a czego nie ma i jacy sa tam ludzie) 15 zdań 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.4.2017 (21:09) - przydatność: 19% - głosów: 11Słownictwo z języka hiszpańskiego: w mieśce| Hiszpański online: gramatyka, ćwiczenia, słownictwo.. Wymyśliłam więc kolejną zabawę, do której zaprosiłam głównie osoby poznane przez Internet (ale nie tylko!).. Opowiedz o chwili, w której ma miejsce akcja.. Toledo, dawna stolica Hiszpanii / fot. Dmitry Dzhus, CC-BY-SA 3.0.. Zgłoś nadużycie.. Zadano 1 miesiąc temu w Język angielski niunia22185 [Szkoła podstawowa](-940 punktów) .Describe your town - Opisz swoje miasto po angielsku.. Jest ona bardzo radosną osobą, która potrafi zjednywać sobie ludzi i jest to jedna z wielu jej cech, za które tak bardzo ją cenie.Artykuł: Opis miasta po hiszpańsku Wypracowania i ściągi.Jak opisać dom po hiszpańsku Najczęściej do opisu domu i przedmiotów, które znajdują się zarówno wewnątrz (wyposażenie) jak i na zewnątrz (ogród, okolica, dzielnica, itp.) używamy czasowników: ESTAR, SER, TENER, DAR i HAY (HABER).Miasta w Hiszpanii.. Przykładowe rozwiązanie: (Poniżej przedstawiony jest przykładowy opis miasta i wioski.. Przykładowo, jeśli chcesz poprawnie nauczyć się konwersacyjnego hiszpańskiego i powiedzieć "moja mama", użyj "mi mamá"..

SłówkaOpis miasta po hiszpańsku.

Treść zadania.. Opisz siebie.. Autor: chips18 Dodano: 20.10.2011 (14:55) Opisz jak będzie wyglądało miasto w przyszłości według ciebie.. W związku z tym, dzisiaj poznamy przykładowy opis dnia codziennego z przydatnymi przyimkami: a, de, en i por. Przyimki to słowa wyrażające związek dotyczący miejsca, czasu lub sposobu, zachodzący .opisz swoje mieszkanie.. Zadanie jest zamknięte.Opisz i porównaj kraje / miasta.. Zapraszamy do zapoznania się z hiszpańskim słownictwem związanym z miastem!. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną).. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Według danych oficjalnych pochodzących z 2011 roku Hiszpania posiadała ponad 50 miast o ludności przekraczającej 100 tys. mieszkańców.. PO NIEMIECKU.. Opisywać i lokalizować obiekty.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: Fizycznie opisuj ludzi.. Opowiedz o przeszłości.r/Spanish - sub dla osób uczących się języka hiszpańskiego, dyskusja prowadzona po hiszpańsku lub angielsku, r/Español - sub do wszelakich dyskusji dla osób hiszpańskojęzycznych, r/Mexico - jak mówi sama nazwa, tutaj pisze się o Meksyku; wiadomościach, nowościach, itd., r/Es - tak jak powyżej, tylko odnośnie Hiszpanii.Język hiszpański jest drugim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi.W 2006 roku oceniano, że posługuje się nim jako językiem ojczystym około 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach, szczególnie w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Europie i zachodniej Afryce.Dalsze 100 milionów używa go jako drugiego języka, natomiast liczba ludzi w ogóle na świecie mówiących .Fenomenalnej jakości, wyselekcjonowane hiszpańskie oliwki klasy premium, pyszne hiszpańskie migdały w ziołach prosto z Walencji, suszone hiszpańskie figi z Andaluzji, będące skarbnicą wartościowych minerałów, czy wyjątkowo delikatna oliwa z oliwek - to moje ulubione produkty ze sklepu internetowego kochamoliwki.pl z hiszpańskimi .Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Słówka z hiszpańskiego, różne listy słówek wraz z tłumaczeniem, zawody, części ciała, owoce, sport, rodzina i wiele innych.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latPiszemy listy, kartki, rozprawki, i wszystko co związane z tematyką zadań pisemnych z języka hiszpańskiego.Nasz przyjaciel .Moje miasto w dwóch zdaniach cz. 1..

Miasto po hiszpańsku: co znajdziemy w mieścia?

Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Oprócz: Opisz wizyte w teatrze.. Opisz codzienną rutynę.. La parada del autobús - przystanek autobusowy.. Jestem zwolenniczką blogowego zrzeszania się.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Proszę czekać.. Moje mieszkanie jest bardzo przytulne,ma wielkie okna przez które wpada dużo słońca.Posiada 3 niewielkie pokoiki ,które są umeblowane w minimalistyczny sposób,dzięki czemu jest dużo miejsca.W naszym mieszkaniu jest dużo kwiatów i obrazów w stylu nowoczesnym.W kuchni mamy duży drewniany stół,przy którym .Moja mała Ojczyzna Moja Mała Ojczyzna wypracowanie moja mała ojczyzna rozprawka opisz swoje miasto opis mojego miasto opisz swoją małą ojczyznę opisz mojej małej ojczyzny opis własnego miasta opis miastaZaczęłyśmy spędzać ze sobą więcej czasu, także po zajęciach.. Pokaż więcej.. Oceń to zadanie:Przykładowe rozwiązanie: (Poniżej przedstawiony jest przykładowy opis miasta i wioski.. Porównaj obiekty.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt